Rólunk

A több, mint egy évtizedes kemény munkánknak köszönhetően ma már tökéletesre fejlesztettük ipari tisztítási-és karbantartási szolgáltatásainkat, és ismerjük azokat a tisztításhoz szükséges anyagokat, amelyek a legteljesebb körben képesek kielégíteni ügyfeleink elvárását.

A GroupEMC a magyar piac egyik kiemelkedő szereplőjének számít, annak köszönhetően, hogy minden megrendelést ugyanolyan komolyan, ugyanakkora szakértelemmel teljesítünk, legyen szó többek között hűtőtorony tisztításról, légcsatornák vagy egy egyszerű klímaberendezés karbantartásáról.

Emellett olyan környezetbarát tisztítószereket tudunk nyújtani a piacnak, amelyekkel példát szeretnénk adni a hazai iparnak. Fejlesztéseinknek köszönhetően újabb és újabb technológiákat vagyunk képesek használni, mert hiszünk abban, hogy a folyamatos fejlődés ma elengedhetetlen. Kiváló vegyészeink és szakembereink munkájának köszönhetően saját gyártású termékeink is nagyon népszerűek.

Büszkék vagyunk arra, hogy egy fiatal, dinamikus csapattal együttműködve találjuk meg minden helyzetre a legjobb megoldást, és hogy mi nem csak mondjuk: “egy csapat vagyunk”, hanem tényleg így is gondoljuk. Mindannyiunkat egyetlen dolog hajt: hiszünk abban, hogy minden munkavállalót megillet a tiszta levegő és környezet.

 

Szolgáltató adatai:

EMC Hungária Kft.
4030 Debrecen, Feketerét u. 26.
Magyarország
Cégjegyzékszám: 09-09-012249
HBMI Cégbíróság
e-mail: info@groupemc.com
Tel: 06-52-555-888
Adószám: 13657406-2-09

 

Vevőszolgálat:

Nyitvatartás:  munkanapokon 8:00-16:00 óráig
Ügyfélszolgálati telefon:   +36 52/555-888 
E-mail:

 info@groupemc.com

 

Munkatársaink:

Huszka Zsolt
Ügyvezető
Tel: 06-20-772-0880
E-mail:
zshuszka@groupemc.com

Vancsik Ákos
Értékesítési vezető, ügyvezető
Tel: 06-20-975-7390
E-mail:
avancsik@groupemc.com

Huszka Péter
Értékesítési és szolgáltatási vezető, ügyvezető
Tel: 06-20-772-0877
E-mail:
phuszka@groupemc.com

Habuczki Zsolt
Területi vezető, Nyugat-Magyarország
Tel: 06-20-417-5727
Email:
zshabuczki@groupemc.com

Berencsi Attila
Műszaki szakreferens
Budapest
Tel: 06-20-343-7792

E-mail: aberencsi@groupemc.com

Szabó Péter
Műszaki szakreferens
Szabolcs-Szatmár-Bereg és Hajdú-Bihar megye
Tel: 06-20-424-0892
E-mail: pszabo@groupemc.com

Nagy Gergely László
Műszaki szakreferens
Győr-Moson-Sopron megye
Tel: 06-20-281-8322
E-mail: gnagy@groupemc.com
Szikszay Csaba
Logisztika
Tel: 06-20-345-9036
Email: csaba.szikszay@groupemc.com
Jurkinya Patrik
Építőmérnök
Tel: 06-20-293-5315
Email: kivitelezes@groupemc.com

Csubák Orsolya
Irodavezető
Tel: 06-20-214-6660

06-52-555-888
E-mail: info@groupemc.com

 

 

 

 

 

 

Skype elérésünk
Szezonális akció
Gyártók
Facebook rajongók
Caramba 2016 termék katalógus
Katrin 2016 katalógus